Historia naszej firmy

Zobacz, jak przez ostatnie lata zdobywaliśmy doświadczenie w dystrybucji różnych marek nart i desek.

Od 20 lat w branży

 

Nasza historia to blisko 20 lat doświadczenia w sprzedaży sprzętu zimowego. Dzięki dużej wiedzy, znajomości rynku i intuicji biznesowej, udaje nam się z powodzeniem rozbudowywać działalność dystrybutora nart i co roku zdobywać kolejne tysiące zadowolonych klientów. Byliśmy jednym z pierwszych w Polsce sklepów, który zaczął sprowadzać i sprzedawać narty carvingowe.

Carving ma moc!

 

Kiedy w 1997 r. sprowadziliśmy do Polski pierwsze takie narty, giełdy narciarskie nie chciały ich od nas przyjmować, twierdząc, że to moda, która szybko przeminie. Rozpoczęliśmy wówczas jako jedni z pierwszych sprzedaż nart carvingowych przez internet, edukując polskich narciarzy i przekonując ich do nowego stylu jazdy. Intuicja nas nie zawiodła. Carving zaczął się rozwijać i zyskiwać coraz większą popularność. W tej chwili nikt już nie powie, że była to moda na jeden sezon.

Jesteśmy profesjonalistami.

 

Od początku naszej działalności przekonujemy naszych klientów do nowości. Jako jedni z niewielu sklepów w Polsce już kilkanaście lat temu montowaliśmy płyty pod wiązania narciarskie. Zachęcamy klientów do eksperymentowania, ale i doskonalenia swojej techniki i ciągłego podnoszenia sobie poprzeczki. Dlatego tak wielką uwagę przykładamy do profesjonalnego doboru sprzętu, w zależności od różnych kryteriów (płci, wieku, wagi, wzrostu, miejsca jazdy), ale i posiadanych umiejętności.

Zakupy on-line.


Jesteśmy przekonani, że zakupy butów narciarskich, czy snowboardowych, kasków i gogli w sklepach internetowych oraz mierzenie ich w domu przed telewizorem, stanie się standardem w każdej polskiej rodzinie. W tej chwili prowadzimy trzy sklepy internetowe: ski24.pl, snowboardowy.pl oraz alpinegap.com. Dzięki mniejszym niż na zachodzie Europy kosztom obsługi, mamy możliwość zamawiania sprzętu w niższych cenach. Widzimy, ze rynek e-commerce w Polsce dopiero się rozwija i my chcemy rozwijać się razem z nim. .

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NASZ ADRES

Magazyn sprzętu

ul. Stalowa 94

53-440 Wrocław

 

Telefon:  71 332 96 71
515 149 358

 

 

ZNAJDŹ NAS

© 2018 by ski24.pl, snowboardowy.pl, gieldapalacyk.pl.

Tanienarty.pl to sklep z nartami i sprzętem zimowym. Oferujemy Państwu narty Atomic, narty K2, narty Fischer, narty Head, narty Voelkl, narty Dynastar, narty Salomon. Tanie narty to nasza specjalność. W ofercie mamy też kaski Salomon, kije Leki, ochraniacze. Nasz drugi sklep ma w sprzedaży deski snowboardowe w niskich cenach: deski Burton i inne oraz buty snowboardowe, wiązania i ciuchy. Odwiedź nas.  Najlepszy sklep z nartami. Tanie narty: Atomic, K2. Tanie narty, tani snowboard, buty narciarskie Atomic Hawx 120 , K2 Super Magic Luv Rocker,  Atomic Cloud Nine (9) Rocker, buty narciarskie Atomic, buty narciarskie Dalbello.