Montujemy wiązania

 

Dobrze wykonany montaż wiązań to jeden z najważniejszych kroków, które przygotowują sprzęt narciarski do użytkowania na stoku. My wiemy, jak to robić! Mamy wieloletnie doświadczenie.  Właściwy montaż to gwarancja bezpieczeństwa każdego narciarza. Warto pamiętać, że montaż musi być wykonany przez osoby odpowiednio do tego wykwalifikowane: posiadające fachową wiedzę i doświadczenie. Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo klientów decydujących się na zakup nart - jako jeden z nielicznych sklepów - oferujemy całkowicie darmowy montaż wiązań.

 

Żeby wykonać poprawny montaż, przede wszystkim należy podać długość skorupy buta, mierzoną w milimetrach. Warto pamiętać, że jest to trzycyfrowa liczba, przeważnie wytłoczona w okolicach pięty buta narciarskiego (nie mylić z długością buta wewnętrznego, podawaną w centymetrach). W przypadku gdy długość nie jest podana, można zmierzyć spód buta (przykładowe długości butów: damskie 297 mm, męskie 327 mm). Pod tekstem znajduje się grafika, która prezycyjnie prezentuje sposoby pozyskania informacji o długości skorupy buta. 

Aby odpowiednio ustawić siłę wypięcia potrzebujemy od Państwa następujących danych: wagę (kg), wzrost (cm) oraz umiejętności określone w skali od 1 do 3:

1. Narciarz początkujący – preferujący małe prędkości i spokojną jazdę, jeżdżący na stokach o niewielkim nachyleniu.

2. Średniozaawansowany – średnie prędkości, większa skrętność i bardziej nachylone stoki.

3. Dobrze jeżdżący – duże prędkości, agresywna i dynamiczna jazda, najbardziej nachylone stoki.

JAKIE DANE SĄ POTRZEBNE DO MONTAŻU WIĄZAŃ?