Inne narty

W sklepie internetowym www.ski24.pl i sklepie stacjonarnym Giełda Pałacyk we Wrocławiu oferujemy naszym klientom narty różnych renomowanych marek. Znajdziecie u nas sprzęt takich firm jak: Head, Fischer, Elan, K2, Salomon, Atomic, Nordica, Volkl. Zapoznajcie się z przykładowymi modelami nart poniżej.

Narty Head Supershape Team LR to model juniorski. To narty typu allround – co to oznacza? To po prostu bardzo wszechstronne i uniwersalne narty. Sprawdzą się u osób początkujących jak i średniozaawansowanych. Narty Head przeznaczone są głównie na dobrze przygotowane trasy i do rozwijania średnich prędkości. Model Supershape Team został dostosowany do potrzeb juniorów, poprzez niską wagę oraz taliowanie, które sprawia, że narciarz łatwiej inicjuje skręt.

 

Największym zaletą tego modelu nart jest innowacyjna technologia ERA 2.0, która łączy funkcje rockera z progresywnym promieniem skrętu, a jej zadaniem jest zwiększenie sterowności i lepsze unoszenie na miękkim śniegu. Dzięki takiemu rozwiązaniu krawędź ma kontakt ze śniegiem na całej długości, a narciarz ma lepszą kontrolę nad nartami i łatwiej inicjuje skręt.

 

Uniwersalny design nart Head sprawia, że mode taki dobry będzie i chłopców, i dla dziewcząt. Dodatkowo, powłoka zewnętrzna jest lekko chropowata, dzięki czemu nie widać na niej zarysowań, tak jak w przypadku błyszczącego laminatu. Biorąc pod uwagę, że stopa dziecka rośnie w bardzo szybkim tempie, producenci wyposażyli narty w specjalną płytę, która umożliwia samodzielne ustawienie wiązań w zakresie od 239 - 323 mm. Dzięki temu, wiązania są kompatybilne z różnymi długościami butów narciarskich.

Head WC Rebels SL Team to slalomowe narty juniorskie, zadedykowane młodym, zaawansowanym narciarzom. Jest to również doskonała propozycja dla dobrze jeżdżących kobiet. Przeznaczone są głównie na przygotowane trasy, gdzie można rozwinąć duże prędkości. Doskonale trzymają krawędzie na twardym podłożu, gwarantując pewną i dynamiczną jazdę.  Narty posiadają drewniany rdzeń (Woodcore), który odpowiada za większą stabilność, lepszą kontrolę oraz precyzyjniejszy przekaz sił sterujących. Rdzeń umieszczono na całej długości narty.

 

Konstrukcja World Cup Sandwich zawiera laminowany pionowo rdzeń, ściśnięty przez fenolowe ściany boczne i wkładkę tytanową. Taka innowacja zapewnia osiąganie większych prędkości, które wpływają na odpowiednią dynamikę jazdy. Technologia Intelligence niweluje wszelkie wibracje i usztywnia nartę, dzięki czemu narciarz odczuwa większą stabilność – narta dostosowuje się do umiejętności użytkownika oraz do warunków panujacych na stoku.

 

Błyszcząca powłoka oraz uniwersalny design doskonale sprawdza się zarówno dla juniorów, jak i dorosłych. Narty Head Rebels Sl Team połączone zostały z wiązaniem Head SX 9, dzięki czemu otrzymano zestaw, który gwarantuje bezpieczeństwo i komfortową jazdę.

 

Wiązania montowane są na płycie, co umożliwia regulację (przy pomocy narzędzi) w zakresie od 241 – 342 mm.

Head WorldCup iRace Sw to zawodnicze narty juniorskie, zadedykowane młodym, zaawansowanym narciarzom, ale także doskonale sprawdzające się jako narty allroundowe dla dobrze jeżdżących kobiet. Narty posiadają konstrukcję World Cup Sandwich, w której laminowany pionowo rdzeń został ściśnięty przez fenolowe ściany boczne oraz tytanową wkładkę. Takie rozwiązanie umożliwia osiąganie dużych prędkości.

 

Technologia Intelligence niweluje wszelkie wibracje i usztywnia nartę, dzięki czemu narciarz odczuwa większą stabilność – narta dostosowuje się do umiejętności osoby jeżdżącej oraz do warunków na stoku. Przeznaczone są głównie na przygotowane trasy, doskonale trzymają krawędzie na twardym podłożu oraz gwarantują pewną i dynamiczną jazdę.

 

Błyszcząca powłoka oraz uniwersalny design doskonale sprawdzają się zarówno dla juniorów, jak i dorosłych. Narty Head WorldCup iRace Sw zestawiono z wiązaniem Atomic Neox 310, dzięki czemu otrzymano zestaw, który gwarantuje bezpieczeństwo i komfortową jazdę. Wiązania montowane są na płycie, co umożliwia regulację w zakresie 265 – 360 mm.

 

Head Shape Mx to narty typu allround, dedykowane narciarzom, którzy preferują rekreacyjny styl jazdy. Ze względu na swoją wszechstronność, model jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i średniozaawansowanych użytkowników. Narty charakteryzują się mocnym taliowaniem, ułatwiającym zainicjowanie skrętu, a także pomagającym osobom, które dopiero uczą się jazdy carvingowej.

 

Istotną rolę w funkcjonalności nart odgrywa innowacyjny technologia Era 3.0, która łączy ze sobą trzy następujące cechy: • rocker ułatwia sterowanie i zwieksza uniwersalność na miękkim śniegu, • progresywny promień skrętu pozwala na pełny kontakt krawędzi ze śniegiem (krawędzie są lepiej trzymane), • piezoelektryczne włókna niwelują nadmierne wibracje narty. Dodatkowo narty posiadają uniwersalny design, który jest odpowiedni zarówno dla kobiet jak i mężczyzna.

 

Model Head Shape Mx zestawiono z lekkim wiązaniem Tyrolia, które sprawdzi się w każdych warunkach i pomoże doskonalić umiejętności. Montaż na płycie umożliwia regulację wiązania (przy pomocy narzędzi) w zakresie od 261 do 372 mm.