Narty zjazdowe, narty komórkowe, narty dla kobiet, narty dla mężczyzn i narty dla juniorów oraz buty narciarskie - wszystko to znajdziecie w naszym sklepie ze sprzętem narciarskim. Nasze niskie ceny udaje nam się negocjować dzięki temu, że działamy na rynku już od dawna. Oprócz nowych nart wyprzedażowych z minionego sezonu, dla naszych klientów mamy też wiele nowości z sezonu 2014 i 2015. Jeśli szukasz jakiegoś konkretnego modelu, a nie widzisz go w naszej ofercie - skontaktuj się z nami, a sprowadzimy go dla Ciebie.

Narty Atomic Redster XTi + wiązanie Atomic XT12

Narty Atomic XTi są race’owym modelem z linii Redster. Mają pośredni promień skrętu, który sprawdzi się idealnie w sezonie zimowy 2018/2019. To supernowość pozakatalogowa od wiądącego producenta nart Atomic. Narty te przeznaczone są dla średniozaawansowanych oraz zaawansowanych narciarzy. Sprawdzą się idealnie do codziennej jazdy na stoku. Redster XTi są jednocześnie nartami o sportowym charakterze.

Atomic Redster XTi  to narty mniej agresywne i bardziej miękkie niż flagowy model z linii X Redstera X9. Atomic XTi z mniej agresywnym taliowaniem- minimalnie szersze pod butem (70mm), pozbawione technologii z Pucharu Świata – Servotec. Zabieg odchudzenia w technologięServotec i zarazem poszerzenia tali dodał narcie większej stabilności i spokoju bez utraty sportowego charakteru. 

Do nart Atomic Redster XTi dodaliśmy wiązania Atomic XT12 , które montowane są na płycie, umożliwiając łatwą, beznarzędziową regulację. Proponujemy dobór długości nart do brody (od wzrostu odejmujemy 15 cm), a w przypadku narciarzy o większych umiejętnościach wybór nart o długości sięgającej do nosa (tzn. od wzrostu narciarza odejmujemy: ok.10 cm).

atomic-redster-xti-atomic-xt12-_edited.j
Narty Atomic Performer SC + Atomic Lithium 10

Atomic Performer XT Scandium to narty slalomowe. Krótki, cięty skręt na krawędzi (carvingowy) jest dzięki nim bardzo łatwy do wykonania! Mają mały promień skrętu (10.9 m przy długości 156 cm) oraz 10% podniesione dzioby (piste rocker). Atomic Performer XT Scandium pozwalają na jazdę na pełnej krawędzi nawet przy bardzo małych prędkościach. 

Jeżśli szukasz narty, na której będziesz jeździć carvingowo bez wysiłku, to wybierz właśnie Atomic Performer XT Scadnium. Narty Atomic Performer XT Scadnium wyposażyliśmy w płytę umożliwiającą beznarzędziowe ustawienie wiązań do butów narciarskich w zakresie od 257 do 380 mm. Bez użycia specjalnych narzędzi możesz zamieniać się nartami z rodziną i przyjaciółmi bezpośrednio na stoku, bez konieczności zanoszenia sprzętu do serwisu. Narty mają w wiązania Atomic Lithium 10 (skala 3-10).

narty-atomic-performer-sc-atomic-lithium