Aerro jest serią dla rekreacyjnie jeżdżących, szukających komfortu, ciepła oraz tradycyjnej formy buta. Linia Aerro wykonana jest w technologii podwójnego wtrysku. Dwa materiały o różnej sztywności tworzą jedną lekką konstrukcje. Konstrukcja ta zapewnia odpowiednia sztywność dla lepszej stabilności w jeździe i kontroli oraz elastyczne części z elementami ułatwiającymi otwieranie i zakładanie buta jak również komfort podczas chodzenia dzięki systemowi SKI/WALK.
 
Właściwości:
 
 • Twardość: 80
 • Szerokość: 105 mm
 • Botek: TRUFIT Sport
 • Konstrukcja Classic Overlap
 • Podwójny wtrysk tworzywa
 • Lekkiej wagi tworzywo Polytec Lite
 • System łatwego zakładania buta
 • Komfortowy but wewnętrzny
 • Walk/Ski Mechanizm
 • Regulacja wysokości pięty
 • X-Module- zwiększenie objętości łydki
 • F- 65 Poliwęglan klamry - 4 Micro
 • Rzep 35 mm

Atomic Hawx 110 to buty narciarskie przeznaczone dla dobrze jeżdżących narciarzy, którzy preferują agresywną jazdę. Buty posiadają 4 aluminiowe klamry z mikroregulacją, w tym 2 z makroregulacją, co pozwala na precyzyjne dopasowanie buta do indywidualnych wymiarów użytkownika. Technologia I-Flex umożliwia naturalne poruszanie się przedniej części stopy. Dzięki takiemu rozwiązaniu można łatwiej balansować ciałem i dokładniej kierować nartami. Podwójny Canting, czyli regulacja bocznego nachylenia cholewki do wewnątrz lub na zewnątrz, umożliwia bardziej precyzyjne dopasowanie buta do indywidualnej anatomii narciarzy. Spojler, który znajduje się w tylnej części buta, można przesuwać w górę zmieniając profil cholewki, bądź całkowicie wyciągnąć – wówczas narciarz, który ma mocne łydki, uzyska więcej przestrzeni. Buty posiadają także Recco Reflector, który jest pasywnym systemem ochrony, ułatwiającym odnalezienie w przypadku zejścia lawiny. But wewnętrzny został wyprodukowany z pianki formującej Dynashape, która automatycznie dopasowuje się do nogi i zachowuje swoja formę na bardzo długo. Wkładkę można formować także termicznie. Transparentny design butów doskonale wpisuje się w najnowsze trendy. Zaleca się wybór butów w rozmiarze, który odpowiada długości stopy odrysowanej i zmierzonej na kartce.

Atomic Hawx 120 to buty dla narciarzy o sportowym zacięciu, którzy preferują agresywną jazdę w różnych warunkach. Buty posiadają 4 aluminiowe klamry z mikroregulacją, w tym 2 z makroregulacją, co pozwala na precyzyjne dopasowanie buta do indywidualnych wymiarów użytkownika. Technologia I-Flex umożliwia naturalne poruszanie się przedniej części stopy. Dzięki takiemu rozwiązaniu można łatwiej balansować ciałem i dokładniej kierować nartami. Podwójny Canting, czyli regulacja bocznego nachylenia cholewki do wewnątrz lub na zewnątrz, umożliwia bardziej precyzyjne dopasowanie buta do indywidualnej anatomii narciarzy. Spojler, który znajduje się w tylnej części buta, można przesuwać w górę podwyższając podparcie łydki i zmieniając profil cholewki. Buty posiadają także Recco Reflector, który jest pasywnym systemem ochrony, ułatwiającym odnalezienie w przypadku zejścia lawiny. Wkładka wykonana została z miękkiego materiału, który zapewnia komfort oraz zapobiega marznięciu stóp. Transparentny design butów doskonale wpisuje się w najnowsze trendy. Zaleca się wybór butów w rozmiarze, który odpowiada długości stopy odrysowanej i zmierzonej na kartce.